• Announcements

• Flash Mod

Members! PLEASE READ Terms of Use and Forum Guidelines BEFORE POSTING

Before participating in our forum or any other area of AdamOfficial.com please read and acquaint yourself with the following Terms of Use and Forum Guidelines:   http://forum.adamofficial.com/topic/62357-forum-guidelines/   http://www.warnerbrosrecords.com/terms-of-service
    • Flash Mod

***HERE is how to access PRESALE CODES, VIP* and Meet and Greet* opportunities.***   01/30/2017

Before getting down to the business of access to presale codes, etc. please take note:   ***Please be advised that any member publicly posting actual presale codes anywhere on the forum (and possibly elsewhere!) or reportedly through private messages, will be banned from membership here on AO! NO EXCEPTIONS!   Our site here at adamofficial.com (aka AO) is Adam's official record label site, not his official fan club, and is not the place to find presale codes, nor are they provided through the official newsletter.   Presale codes are provided to paid members of Adam's official fan club one to several hours before the presale begins. If you are a paid member you can find the presale code in your dashboard at that site.
      The official fan club, Adam Lambert Fans, can be found here: http://www.adamlambertfans.com
      You must pay a fee to join. I believe the minimum fee is $9.99.
      Any other entity, website, or contact person on Twitter, email, etc. claiming to be representing Adam's official fan club and collecting payments other than directly at the above website is BOGUS, NOT LEGITIMATE!   Any questions you may have concerning any aspect of the fan club, including presale codes, VIP* tickets, Meet and Greet* opportunities, should only be addressed to the fan club moderators, DearBecky and addictedtoadam here on AO in the Adam Lambert Fan Club subforum. Please check to see if your question has already been posted in an existing thread there before posting a new topic. Please do not post questions concerning these subjects anywhere else on the forum. You can find the fan club subforum listed on the main forums page directly under Tour Talk.   The direct link is:
      http://forum.adamofficial.com/forum/30-adam-lambert-fan-club/   Fan club moderators, please correct me on anything I've posted that you find to be unclear or incorrect, through a PM. Thanks.   *Meet and Greet and VIP opportunities may or may not be offered.
Sign in to follow this  
glambert4783

Hungarian Glamberts

Recommended Posts

Most olvastam, hogy októberben jön az első dal az új lemezről, viszont csak év elejére várható maga az album. :(

Ez azért egy kicsit elszomorít, ráadásul egy kezdőnek több, mint két év az első és a második album között talán egy kicsit hosszú idő. Reméljük, akkor legalább jól kidolgozott lesz.

Sziasztok!

Hát itt van az új dalrészlet és a kislemezborító!

A kép tetszik. A részlet alapján nagyon az eredeti van a fülemben, kevésbé érzem Adet benne. De meglátjuk 20-án, ha az egészet meghallgathatjuk. Remélem nem nyomja el az elektronika a hangját...

Na végre itt van! Az egész dal az első oldalon van.Nekem tetszik.

Most hogy már többször meghallgattam egyre jobbban emlékeztet a WWFM feelingre.

De azért kíváncsi leszek a lemez további részleteire is.Több rockot szeretnék!

Tegnap este láthattuk és hallhattuk - hellyel-közzel - Adam fellépését Zell Am See-ből. A programban a Fever, a WWFM, az Outlaws Of Love, a Better Than Know Myself és a Trespassing szerepelt. Nem volt zökkenőmentes, mert néha elment a hang és a kép is, de legalább ízelítőt kaphattunk az albumból. A történteket többféle módon magyarázzák, tudatos döntéseket vélnek felfedezni a rajongók a háttérben. A közönség reakciója enyhén szólva visszafogott volt, ez nem hat túl lelkesítően az előadóra... Reméljük nem ez lesz az utolsó útja errefelé ebben az évben.

Tegnap láttam először a VIVÁ-n a BTIKM video, sajnos, csak a végét.

Kíváncsi vagyok mikor kezdik eljátszani a rádiók, és mikor kerül fel a slágerlistákra.

Egyébként sziasztok! :)

Hahó! Ébresztő lányok! Itt vannak az előzetesek.Mit szóltok hozzá?

Nálam magasan a Shady,Tresspassing és az Underneath vezet.Tetszik még a Broken English és az Outlaws of love is. Egy dal nem nyerte el eddig a tetszésemet,az a Pop that lock.Sajnos nem az én világom...Nagyon tinis.(Kesha kicsit)

Az Underneath egyszerűen fantasztikus.Kiráz tőle a hideg...Hihetetlen Ad hangja.Bizonyos számokban érzek MJ és Prince hatást(Kickin In and Shady)Nekem tetszik a Kickin in is,pedig sok magyar lehúzta ahogy olvastam.Először nem jött be,de már másképp látom.

Szóval az egész lemez jó,bár nekem túl poposra sikeredett.Hol van A ROCK GOD? Nem baj, ott lesz a Queen koncerteken.:)

Én meg úgy érzem, hogy nem is annyira poposra, hanem inkább dance-esre sikeredett ez az album. Ráadásul néhány számnál már annyira túl van keverve, hogy bárki énekelhetné. Én az egészet azért nem értem, mert egy ilyen hangot kár ennyire elfedni.

Szóval igen, nekem is az Underneath, Trespassing és az Outlaws of Love tetszik igazán, pont azért, mert lehet Adam hangját igazi valójában hallani. Én még a Cuckoo-t is szeretem. Persze nem azt mondom, hogy rosszak lennének a többi számok, csak azok alapján nem lettem volna rajondó.

Sziasztok,

E.

Ez az egyből #1 hely engem valóban meglepett. Persze nagyon örülök, még akkor is, ha ehhez valszeg elég volt 200 eladott példány. Kanadában 7300 is elég volt.

De mindeki kicsiben kezdi, és lehet, hogy egyszer az új dalait is játszák majd a rádiót. Tényleg milyen eredményt ért volna el, ha még promóció és rádió is benne lenne a buliban.

Ki megy/jön Lengyelországba az AL-Queen féle felállásra július 7-én?

Hű de régen írtunk ide!

Boldog Új Évet kívánok Glamberts!!!

Nagyon ritkán jövök ide mostanában,remélem idén más lesz a helyzet.

Adamtől pedig azt kérem,hogy idén legyen már végre egy rock lemeze és fusson be már végre!!!!!!