• Announcements

• Flash Mod

Members! PLEASE READ Terms of Use and Forum Guidelines BEFORE POSTING

Before participating in our forum or any other area of AdamOfficial.com please read and acquaint yourself with the following Terms of Use and Forum Guidelines:   http://forum.adamofficial.com/topic/62357-forum-guidelines/   http://www.warnerbrosrecords.com/terms-of-service
    • Flash Mod

***HERE is how to access PRESALE CODES, VIP* and Meet and Greet* opportunities.***   01/30/2017

Before getting down to the business of access to presale codes, etc. please take note:   ***Please be advised that any member publicly posting actual presale codes anywhere on the forum (and possibly elsewhere!) or reportedly through private messages, will be banned from membership here on AO! NO EXCEPTIONS!   Our site here at adamofficial.com (aka AO) is Adam's official record label site, not his official fan club, and is not the place to find presale codes, nor are they provided through the official newsletter.   Presale codes are provided to paid members of Adam's official fan club one to several hours before the presale begins. If you are a paid member you can find the presale code in your dashboard at that site.
      The official fan club, Adam Lambert Fans, can be found here: http://www.adamlambertfans.com
      You must pay a fee to join. I believe the minimum fee is $9.99.
      Any other entity, website, or contact person on Twitter, email, etc. claiming to be representing Adam's official fan club and collecting payments other than directly at the above website is BOGUS, NOT LEGITIMATE!   Any questions you may have concerning any aspect of the fan club, including presale codes, VIP* tickets, Meet and Greet* opportunities, should only be addressed to the fan club moderators, DearBecky and addictedtoadam here on AO in the Adam Lambert Fan Club subforum. Please check to see if your question has already been posted in an existing thread there before posting a new topic. Please do not post questions concerning these subjects anywhere else on the forum. You can find the fan club subforum listed on the main forums page directly under Tour Talk.   The direct link is:
      http://forum.adamofficial.com/forum/30-adam-lambert-fan-club/   Fan club moderators, please correct me on anything I've posted that you find to be unclear or incorrect, through a PM. Thanks.   *Meet and Greet and VIP opportunities may or may not be offered.
Sign in to follow this  
JituleCZ

Czech Glamberts!!!!!

Recommended Posts

Ahoj kattenshelko,

já Ti rozumím moc dobře. Opravdu! Tvůj písemný projev  ;)  je v pohodě, pro mě určitě ano. Jak dlouho jsi v ČR? A odkud pocházíš? A jestli smím prosit Tvé jméno? :)

Já jsem tady taky jen chvíly, od začátku března. Na FB Adama Lamberta jsem poslal vzkaz a dotaz zároveň, začal se mnou četovat. Určitě si umíš představit to nadšení, že by někdo jako AL četoval s  obyčejným člověkem :D:lol::P A najednou chtěl, abych mu zaplatil pro FedEx poplatek pro zaslání mnoha peněz ze Security company, že to nemůže říct nikomu z okolí, nesmí to vědět jeho managment, atd. Je to tu na fóru pod názvem Beware Fake Adam, jedna žena jménem Eva to tam hodila z FB a je to přesná kopie toho co psal mě. Administrátor to řeší, tak uvidím. Opět mě ten falešný Adam kontaktoval. Ufff :(

Jmenuju se Tomáš, prostě Tom.

Budu se těšit na Tvoji odpověď, zatím se měj krásně xxx

Ahoj Tom :)

No kdy bych mne jakoby odepsal Adam, ja bych hned umřela od štěstí ☺ Ja už dlouho snažím najít cestu pro meet&greet ale to e tak težkeeeeeee :( Jsem četla hodně fóru a různé chatu, doufám že k něčemu dostanu)...

Jinak se jménuju Katrin) Mam fakt radost že mi tady někdo něco napsal a budu rada kamaradit z dalšími Glambertamy ČR))))

Páni, tak to je super. Katrin mám opravdu radost, že jsi napsala :):rolleyes::wub: Ty pocházíš z Anglie? Někdo tady z Glamberts z USA mi psal, že je o mnoho snažší potkat Adámka na ulici, v baru a podobně, než jiné slavné osobnosti. Je prý mnohem přívětivější, prostě normální a v pohodě. Ale snadno ho potkat bude nejspíš jen v Americe. I když na FB kolikrát píše, že se těší a zve všechny pěkný kluky na pařbu v baru, asi nějakém co je blízko místa koncertu. Tady v ČR byl v Praze v gay baru, když tu byl v lednu 2015 a prý se mu to fakt líbilo.

Také bych si moc přál se s ním setkat, to by bylo moc, opravdu moc fajn. A jeho objetí k tomu a můžu umřít ;)  Ty máš v plánu jet na nějaký koncert třeba do Polska, Německa, Anglie?

V Americe asi dá ho potkat ale tady v Europě... Bylo bych třeba speciálně hledat Adama po celému městu :):D A plus k tomu jak ja bych dostala do gay baru? :) Ale víš, pro Adama to bych vymyslela nějak určitě! :)

Ja plánuju jet na koncert do Racouska 2.5)))

Jsem Ruska ale cestuju po celému světu ale ne za Adamem speciálně, ale to mohlo byt taky super)) Samozřejmě to velká škoda že on nepřijede do ČR na Original High Tour, proto ja pojedu za nim do Vídně) Už nemůžu dočkat! :)

V Americe asi dá ho potkat ale tady v Europě... Bylo bych třeba speciálně hledat Adama po celému městu :):D A plus k tomu jak ja bych dostala do gay baru? :) Ale víš, pro Adama to bych vymyslela nějak určitě! :)

Jsem Ruska ale cestuju po celému světu ale ne za Adamem speciálně, ale to mohlo byt taky super)) Samozřejmě to velká škoda že on nepřijede do ČR na Original High Tour, proto ja pojedu za nim do Vídně) Už nemůžu dočkat! :)

Zdravím, takže Ty tu jsi jen na chvilku, myslím v ČR? Je prima, že máš tu možnost cestovat. Jak se Ti v ČR líbí, co říkáš na lidi?

Zdravím, takže Ty tu jsi jen na chvilku, myslím v ČR? Je prima, že máš tu možnost cestovat. Jak se Ti v ČR líbí, co říkáš na lidi? Taky bych se hned rozjel do Rakouska, Polska nebo Německa a Anglie na Adama, ale to nejde, nemůžu. Mám kamaráda, je moc fajn, jako by to byl můj bratr. Kvůli němu tam nemůžu, jel bych tam sám, mrzelo by ho to. Měl nehodu, je na vozíku, chápeš? Není ještě ve stavu, aby mohl cestovat. Ale je naprosto v pohodě, potíže co má časem zmizí a bude fajn, musí se to tak stát. Je to optimista, srandista. Adámka fakt zbožňje, rozhodně ne fanaticky. Já nevidím důvod proč bys nemohla zajít do gay baru/klubu?! Pravda, je lepší, když tam půjdeš s pánským doprovodem, nebudeš pak pro ostatní poněkud divná. Víš jak to myslím :) Ale on chodí i do běžných klubů a barů. Jo a obchody, tam ho taky můžeš potkat. Jistotu máš ale v Americe, LA.

A odkud jsi z Ruska, myslím město?

Ne, ja bydlím v ČR a většinou tam ale často někám odjíždím, víš ale v Rusku skoro nebyvam jsem narodila v malém městě to ani nebudeš vědět :) Me u vás moc líbí, vlastně u vás e super. Jsem v ČR 4 roky a češtině naučila sama ( no nějak :D ).

Kdy bych z mojim kamarádem něco takového stalo, tak jsem udělala stejně... A o tom klubu... :) Predstaviš jak ja jsem tam přijdu jako jediná holka, ta bude fajn :D a stejne tam nechodim )Ale stejně Adam většinou v Americe :(

Esli muzu zeptat jak dlouho jsi už Glambert a jak na to přišel?)

Since we are a US based website with moderators who speak only English please make sure your future posts are translated into English. Thanks!

Dear Flash Mod,

When I read terms for posting I thought that in English must be only main post. Thank you for information for future and sorry!

Since we are a US based website with moderators who speak only English please make sure your future posts are translated into English. Thanks!

Good morning Flash Mod,

I'm sorry. I did not know that different countries must be the same language. I'll do better. Have a nice day :)

Ne, ja bydlím v ČR a většinou tam ale často někám odjíždím, víš ale v Rusku skoro nebyvam jsem narodila v malém městě to ani nebudeš vědět :) Me u vás moc líbí, vlastně u vás e super. Jsem v ČR 4 roky a češtině naučila sama ( no nějak :D ).

Kdy bych z mojim kamarádem něco takového stalo, tak jsem udělala stejně... A o tom klubu... :) Predstaviš jak ja jsem tam přijdu jako jediná holka, ta bude fajn :D a stejne tam nechodim )Ale stejně Adam většinou v Americe :(

Esli muzu zeptat jak dlouho jsi už Glambert a jak na to přišel?)

Dear Katrin,

the first time I saw the the video clip Ghost Town on TV Ocko. I thought to myself, dude got a pretty face, so those will show you how sings this :)  I could not believe it can get.

Until now no musician spoke to me, contemporary music mostly worthless, at least for me. Then I saw Another Lonely Night and got me on my knees. You know what I mean?

I was glad that there is an artist who can sing, his music is melodic and has immeasurably lovely voice. It is approximately one year. Then I looked for his next music and clips on Youtube and discovered I was American Idol, here I fell in love when he sang Feeling Good (his submission is SUPER) and Black or White and Whataya Want From Me. Not exist a song that I did not like, always fall for one song and then listen to this over and over again. On Youtube, I watched American Idol 2009 last year. I very much cheered for him. Then my nephew says Unc: you got it futile, he will not win, finished second. It was funny, after six years, I held him thumb and I said them he will give, he is the best. He is my winner! Children having fun at least, how I'm crazy  :D  How long have you been Glambert?

Hello again,

Katrin, I'm sorry that we have to speak English, but I understand it. I'm not good at English, but I'm still trying to improve. When you do not understand me, so you write it, I will not be offended. You have my admiration, you managed teach itself so well Czech. Hats off to you. English is no problem for you?

May I ask how old are you and what are you doing, whether studying or working? Please tell me where are you from Russia? I worked for 6 years in a nonprofit organization that helped homeless people, refugees and asylum seekers. Many of these people were from countries of Russia. I got the job beautiful but sad memories.